FİRMAMIZ HAKKINDA / KURUMSAL

KALİTE BELGELERİMİZ

Kayhan Ertuğrul Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1995 yılında Kayhan Ertuğrul tarafından kurulmuştur. Toplam 27,000 m2 açık alan ve 14,000 m2 kapalı alan üzerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Konusunda deneyimli mühendisler ve kalifiye elemanların üstün başarısına ilaveten CAD/CAM destekli son teknoloji CNC torna ve merkezi işlem tezgahları, modern boyama tesisi ve lazer kesim makinaları ile sektörün ihtiyaç duyduğu tarım makineleri üretimini gerçekleştirmektedir. Etkin bayilik sistemi ve yetkili servis ağı ile hizmetlerini ülkemizin en ücra noktasına kadar ulaştırmaktadır.

Firmamız tarafından imal edilen makinalar Tarım Bakanlığı yetkilileri ve devlet üniversiteleri tarafından denenmekte, deney sonucu işlevsellik ve performans verileri bir rapor eşliğinde belgelenmektedir. Firmamız TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip olup, ürün ve hizmetlerini güvence altına almıştır. Ayrıca imalatını geçekleştirdiğimiz ürünler TSE ve TSEK markaları ile Türk Standartları’na uygunluğu belgelenmiştir. Tüm ürünlerimiz Sanayi Bakanlığı Hizmet Yeterlilik ve Garanti Belgesi kapsamındadır.

Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş. ayrıca her türlü biçerdöver ve çayır biçme makinası bıçaklarının imalatını da yapmaktadır. Bıçaklarımız yurt içi ve yurt dışı pazarlara satılarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. 

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tarım makinaları ağırlıklı olarak harman-hasat grubunda kullanılmaktadır. Çeşitli ebat ve özelliklerde prizmatik Balya Makinaları (Haşbaylı,Haşbaysız), Rulo Balya makinası ile Rulo Balya Sarma makinası, Yem Kırma&Karma Makinası,Sıkmalı Diskli Çayır Biçme Makinası ön plana çıkmaktadır. 

Ürünlerimiz iç pazarda olduğu yurtdışı pazarlarından da büyük talep görmektedir.

Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş. tarım makinaları imalatında olduğu kadar 4 saat içinde 25.000 kişiye hizmet verecek konveyörlü endüstriyel tip yemek pişirme tesisleri imalatında da iddialıdır. Bu iddiasını Suudi Arabistan’a kurduğu 5 adet yemek pişirme tesisi ile kanıtlamıştır.

Tesisler komple paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir. Sırasıyla, pilav pişirme kazanları, şiş kebap ızgara makinesi, kızartma makineleri, taşıma bantları ve bulaşık makinelerini sayabiliriz.

Talebe göre her ebat ve ölçüye uygun imalat yapılmaktadır.

Tüm hakları KAYHAN ERTUĞRUL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.ye aittir. Organize Sanayi Bölgesi - BURDUR/TÜRKİYE - TEL:0 248 252 97 05 pbx kayhanertugrul@kayhanertugrul.com.tr