BAŞARI
HİKAYEMİZ
BİTMEYEN
ENERJİMİZ

KE 520 BALYA MAKİNASI

KE 520 Balya Makinası, güç kaybını en aza indiren doğrudan şanzımana bağlı şaft sistemi ve hidrolik bağlantılı toplama düzeneği ile kolay kullanım sunar. Sağlam yapısı ve hızlı balyalama özellikleriyle dikkat çeker. İki ve üç ipli bağlama grubu seçenekleri, yakıt tasarrufu ve düşük HP ihtiyacı gibi avantajlar sağlar.


#

KE 1240 / KE 1247 RULO BALYA MAKİNASI

KE 1240 / KE 1247 Rulo Balya Makinası, engebeli arazide destek tekeri, balya düşürücü destek demiri ve düzgün balyalar oluşturmayı sağlayan merdaneler ile donatılmıştır. Geniş toplama ünitesi ve rotor sistemi ile hızlı ürün akışı sağlar.


#

KE 140 BALYA SARMA MAKİNASI

KE 140 Balya Sarma Makinası, 3 nokta askı sistemi ve tam otomatik bıçak sistemi ile yüksek verimlilik sunar. Yüksek tonajlı yuvarlak balyaları döndüren silindir sistemi ile sağlam ve güvenilir bir performans sağlar. Bu makine, zor arazi koşullarında dahi üstün performans gösterir ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çeker.


#

KE 330 / KE 350 OT TOPLAMA MAKİNASI

KE 330 / KE 350 Ot Toplama Makinası, güçlü şasi yapısı, yüksekliği ayarlanabilir özellikleri ve dayanıklı rotoru ile dikkat çeker. Geniş toplama kapasitesine sahip ve güçlendirilmiş parmaklar ile donatılmıştır, bu da daha verimli bir ot toplama süreci sağlar.


#
About Us Image
Kayhan Ertuğrul

FABRİKAMIZ

70 yılı aşan tecrübemizi kullanarak, 1995 yılında kurulan Kayhan Ertuğrul Makina markasıyla, 40.000 m2 açık, 25.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, Türkiye ve Dünya genelindeki müşterilerimiz için yüksek performanslı çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Deneyimli mühendisler ve kalifiye elemanların üstün başarısına ilaveten CAD/CAM destekli son teknoloji CNC torna ve merkezi işlem tezgâhları, robotik boyama tesisi, robotik kaynak bölümü ve lazer kesim makinaları ile sektörün ihtiyaç duyduğu tarım makineleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

TANITIM FİLMİ
#

Toplam 40.000 m2 Üretim Alanında (25.000 m2 Kapalı Alan) Üretim

#

60+ Ülkeye Küresel Satış

#

4500 Montaj Kapasitesi

#

Güneş Enerjisi ile Çalışan Fabrika (1600 kWh) (2118 kWt/panel)

BİLGİ FORMU

Kayhan Ertuğrul ürünleri ve daha fazla bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.