TARİHÇE

70 yılı aşan tecrübemizi kullanarak, 1995 yılında kurulan Kayhan Ertuğrul Makina markasıyla, 40.000 m2 açık, 22.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, Türkiye ve Dünya genelindeki müşterilerimiz için yüksek performanslı çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Deneyimli mühendisler ve kalifiye elemanların üstün başarısına ilaveten CAD/CAM destekli son teknoloji CNC torna ve merkezi işlem tezgâhları, robotik boyama tesisi, robotik kaynak bölümü ve lazer kesim makinaları ile sektörün ihtiyaç duyduğu tarım makineleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tarım makinaları ağırlıklı olarak harman-hasat grubunda kullanılmaktadır. Çeşitli ebat ve özelliklerde Kare Balya Makinaları (Haşbaylı, Haşbaysız), Rulo Balya Makinası ile Rulo Balya Sarma Makinası, Yem Kırma Karma Makinası, Koşullandırıcı Diskli Çayır Biçme Makinası ön plana çıkmaktadır.

Firmamız TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine sahip olup, ürün ve hizmetlerini güvence altına almıştır. Tüm ürünlerimizin TSE ve TSEK markaları ile Türk Standartları’na uygunluğu belgelenmiştir.

Kayhan Ertuğrul Makina olarak dış ticaret başarımızı bugüne kadar oluşturmuş olduğumuz müşteri memnuniyetine borçluyuz. Üretmiş olduğumuz makinaları dünyanın 40’dan fazla ülkesinde görmek mümkündür. Kaliteli satış sonrası hizmetimiz ile de müşterilerimize devamlılığı olan bir memnuniyet sunmaktayız.
Hakkımızda

KAYHAN ERTUĞRUL HAKKINDA

Kayhan Ertuğrul Makina San. ve Tic. A.Ş

70 yılı aşan tecrübemizi kullanarak,1995 yılında kurulan Kayhan Ertuğrul Makina markasıyla, 40.000 m2 açık, 22.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, Türkiye ve Dünya genelindeki müşterilerimiz için yüksek performanslı çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

İletişim

KAYHAN ERTUGRUL İLETİŞİM

+90 248 252 97 05

+90 248 252 97 10

Organize Sanayi Bölgesi
BURDUR / TÜRKİYE

kayhanertugrul@kayhanertugrul.com.tr
www.kayhanertugrul.com.tr
www.kebicak.com

 | 
 | 
 |